Dzisiaj, Wtorek 07 Luty 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Listopad 2023

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Znaki powietrza i ognia zostaną docenione bardziej niż w poprzednim miesiącu. Oprócz tego, że są wspierane przez Wenus w Wadze, są również wzmacniane przez energie krążące w Strzelcu. Ta pomoc jest istotna i umila życie codzienne. Niektóre marzenia zostaną zrealizowane. Niektórzy będą mieli okazje aktywnie spędzić czas.

Z drugiej strony, jeśli zechcą osiągnąć więcej, będą musieli obserwować znaki, które Jowisz wysyła do Byka. Jeśli chodzi o znaki wody i Ziemi, zawsze mają niezawodne wsparcie energii, które emanują ze Skorpiona, Koziorożca, Ryb i Byka. Otrzymują szansę zaznania ciszy i spokoju. Jeśli chodzi o tych, którzy zechcą iść dalej, będą mogli się wykazać dzięki szczególnie interesującym możliwościom.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko