Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Sierpień 2019

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Tym miesiącem rządzi Jowisz, mistrz rozwiązywania konfliktów. Wszystkie nadzieje są dozwolone! Niektóre plany już odnalazły swoje zakończenia, a inne podlegały jeszcze pewnym wątpliwościom. W ciągu najbliższych miesięcy, nawet na te ostatnie odnajdziemy odpowiedzi, których szukamy. Sierpień sprzyja wszelkim kwestiom związanym bliżej lub dalej ze środowiskiem. Potężne planety znajdą schronienie w znakach z żywiołu Ziemi, co doprowadzi nas do bardziej realistycznych potrzeb. W tym samym czasie, koniunkcja planet Mars-Wenus wzmocni nasze więzi z planetą i między sobą. Gwiazdy otworzą przed nami szerszą perspektywę.

Znaki z żywiołu Ognia wciąż mogą spodziewać się pozytywnych aspektów, ale tym razem również żywioł Ziemi oraz Ryby skorzystają z dobrych wpływów Neptuna. Saturn, będący w Koziorożcu, zaproponuje nam ciekawą mieszankę: pełni będziemy jednocześnie realistycznych ideałów i niezwykle szalonych pomysłów. Otoczą nas w tym miesiącu potężne i solidne wpływy. Warto więc podjąć wyzwanie i przynieść swoją własną cegłę do wspólnego budynku. W życiu prywatnym, każde z nas powinno się odnaleźć. Merkury w Lwie od 12 do 29 sierpnia przypomni nam, że rozmowa i komunikacja są wielkim bogactwem, którym powinniśmy się wszyscy dzielić. Dzięki niemu powstaje zaufanie. Wykorzystajmy więc w dobry sposób piękne wpływy planet w tym miesiącu.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko