Dzisiaj, Środa 23 Wrzesień 2020
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Sierpień 2021

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/09/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Sierpień jest przepełniony szczęściem. Gwiazdy współpracują ze sobą, aby zapewnić jak najlepsze możliwości. Astralne niebo jest całkowicie czyste, a temperatury dojrzewają do 35 stopni. To będzie bardzo słoneczne lato. U niektórych Merkury wywołuje zmiany, dla innych jest to wspaniały czas, który wypełni dni w tym miesiącu. Podejmowanie decyzji odbywa się naturalnie.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to lato odbudowy, wszystko jest dozwolone. Niektóre drobne spory mogą wpłynąć na relacje, ale nie na tyle, aby zdestabilizować je na stałe. Dla niektórych potrzebne jest prawdziwe wyzwanie do wprowadzenia zmian. Dobra energia popycha was do przodu, dzielicie chwile wspólnie z innymi, piękne emocje ujawniają się raz po raz. Codzienne życie jest pozytywnie wypełniane niespodziewanymi i zaskakującymi spotkaniami.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko