Dzisiaj, Wtorek 25 Luty 2020


Archiwa: Horoskop na Styczeń 2017

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

W styczniu 2017 roku warto zajrzeć do swojego wnętrza, przeanalizować fakty z przeszłości, aby kroczyć w kierunku jaśniejszej przyszłości. Merkury w degradacji odnajdzie gwiazdozbiór Koziorożca aż do Trzech Króli, co zachęci do refleksji nad przeszłością. Od 5 stycznia nasze życia nabiorą tempa i skoncentrują się przede wszystkim na eliminacji przeszkód.

Jeśli tylko zdecydujesz się na porzucenie pewnych iluzji, może w tym miesiącu dojść do znaczących postępów. Tranzyt Marsa do Ryb zachęci Cię do wsłuchania się w swoje emocje, co – dzięki kwinkunksowi Jowisza – sprawi, że przestaniesz się wahać wobec pewnych decyzji do podjęcia. Przejście Saturna w trygonie do Jowisza będzie sprzyjać spotkaniom, rozmowom i życiu towarzyskiemu.

Bezpośrednie linki według znaku na Styczeń 2017 r

Miesięczne horoskopy na 2017

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko