Dzisiaj, Poniedziałek 10 Sierpień 2020
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Styczeń 2021

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/08/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Aż do 19 Słońce oświetla konstelację Koziorożca prowadzoną przez Plutona i Merkurego: moc i inteligencja służą wszystkim znakom. Światło zimy świeci nisko, ponieważ jest wzmacniane przez silną energię, a następnie staje się budujące od 7. do 31. pod wpływem Marsa w Byku.

Miłości są namiętne przez cały pierwszy tydzień, a następnie od 9 do 31 służą naszemu pragnieniu stabilności emocjonalnej lub wręcz pragnieniu odnowy, które jest dość niezwykłe. Jowisz, Saturn i Słońce od 9 do 31 pracują nad rozszerzeniem naszej świadomości na niezwykle potężne wpływy społeczne. Podczas gdy Uran w Byku narzuca zmiany nadające się do zakotwiczenia w każdym zodiaku, wszystko staje się realne! Neptun nadal wpływa na duchowe przebudzenia i napełnia nasze dusze pragnieniami kształtowanymi przez nasze sny. To miły początek roku!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko