Dzisiaj, Wtorek 07 Lipiec 2020
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Wrzesień 2017

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/07/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Wrzesień zapowiada się niezwykle intensywnie, zwłaszcza w rozmowach, w praktycznych działaniach, które związane są z życiem codziennym i w jego organizacji. Stanie się tak za sprawą Słońca w gwiazdozbiorze Panny. Szukanie obiektywizmu stanie się bardzo potrzebne, wręcz niezbędne, zwłaszcza dla zmiennych znaków (Bliźnięta, Panna, Strzelec i Ryby). Tranzyt Jowisza ułatwi relacje, bazujące się na sprawiedliwości.

Znaki stałe (Byk, Lew, Skorpion i Wodnik) mogą być bardziej narażone na głębokie zmiany, którym mogą się oprzeć – nie jest to jednak zalecane ! Natomiast znaki Kardynalne (Baran, Rak, Waga i Koziorożec) spontanicznie spowodują nowe sytuacje. Tranzyt Merkurego do 11 września zachęci ans do wzmnocnienia naszych wartości oraz do wzrostu naszej pewności siebie. Jest to więc idealne przygotowanie na rozpoczęcie roku w wielkim stylu ! Sekstyl Jowisza do Saturna pomoże nam w zrównoważeniu naszego realizmu. Życzliwość w grupie będzie zauważalna !

Bezpośrednie linki według znaku na Wrzesień 2017 r

Miesięczne horoskopy na 2017

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko