Dzisiaj, Środa 08 Luty 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Wrzesień 2020

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Planety wracają! Do 22-go, Słońce w Pannie zachęca do płynnej poprawy pracy i spraw bieżących oraz pozostałych kwestii! Ciężkie planety nieba: Jowisz, Saturn, Pluton i Uran, wszystkie w znaku ziemi, wspierają Słońce i utrwalają tę wspaniałą siłę praktycznego tworzenia. Zwłaszcza, że Mars w Baranie sprawia, że ten czas jest wyjątkowy, jednak nie myl dynamiki z zapałem!

Wenus w Raku do 6-go wnosi swoją słodycz do naszego życia, szczególnie dzieci odczują tę korzystną moc. Następnie ta piękność od 7-go do 30-go przejdzie do Lwa. Ten emocjonalny impuls wznieci szlachetność uczuć i poszukiwanie piękna we wszystkim. Merkury w trzech znakach, wzbudza intelektualną zdolność przystosowania! W ostatnim tygodniu, Słońce w Wadze wysyła nam swoje poszukiwania równowagi. To koniec wolnego na jakis czas!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko