Dzisiaj, Czwartek 24 Wrzesień 2020
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Wrzesień 2020

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/09/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Planety wracają! Do 22-go, Słońce w Pannie zachęca do płynnej poprawy pracy i spraw bieżących oraz pozostałych kwestii! Ciężkie planety nieba: Jowisz, Saturn, Pluton i Uran, wszystkie w znaku ziemi, wspierają Słońce i utrwalają tę wspaniałą siłę praktycznego tworzenia. Zwłaszcza, że Mars w Baranie sprawia, że ten czas jest wyjątkowy, jednak nie myl dynamiki z zapałem!

Wenus w Raku do 6-go wnosi swoją słodycz do naszego życia, szczególnie dzieci odczują tę korzystną moc. Następnie ta piękność od 7-go do 30-go przejdzie do Lwa. Ten emocjonalny impuls wznieci szlachetność uczuć i poszukiwanie piękna we wszystkim. Merkury w trzech znakach, wzbudza intelektualną zdolność przystosowania! W ostatnim tygodniu, Słońce w Wadze wysyła nam swoje poszukiwania równowagi. To koniec wolnego na jakis czas!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko