Dzisiaj, Środa 08 Kwiecień 2020


Archiwa: Horoskop na Maj 2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Tworzenie i plany, w tym miesiącu wszystko dotyczy przyszłości! Gromada planetarna w znaku ziemi: Słońce w Byku do 20-go, Merkury do 12-go, a Jowisz, Pluton i Uran przez cały miesiąc, dają potężną moc do realizacji różnych projektów! Wsparcie Marsa i Saturna w Wodniku wzmocni chęć rozwoju. W dłuższej perspektywie działania będą okraszone odrobiną geniuszu i sporą dawką dobrego planowania.

Od 15-go Mars zmienia znak i dołącza do Neptuna w Rybach: inspirujące działanie, które przyjdzie z góry, nakarmi każdego bardziej intuicyjną mocą. Piękna Wenus, w Bliźniętach, przez cały miesiąc, spowoduje lekkość i łatwość w uczuciach, co doskonale będzie pasowało do wiosny. 13-go, Merkury wejdzie w znak Bliźniąt, a 21-go Słońce dołączy do tych pięknych planet: czyżby miłośc na horyzoncie?

Bezpośrednie linki według znaku na Maj 2020 r

Miesięczne horoskopy na 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko