Dzisiaj, Poniedziałek 30 Styczeń 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Maj 2020

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Tworzenie i plany, w tym miesiącu wszystko dotyczy przyszłości! Gromada planetarna w znaku ziemi: Słońce w Byku do 20-go, Merkury do 12-go, a Jowisz, Pluton i Uran przez cały miesiąc, dają potężną moc do realizacji różnych projektów! Wsparcie Marsa i Saturna w Wodniku wzmocni chęć rozwoju. W dłuższej perspektywie działania będą okraszone odrobiną geniuszu i sporą dawką dobrego planowania.

Od 15-go Mars zmienia znak i dołącza do Neptuna w Rybach: inspirujące działanie, które przyjdzie z góry, nakarmi każdego bardziej intuicyjną mocą. Piękna Wenus, w Bliźniętach, przez cały miesiąc, spowoduje lekkość i łatwość w uczuciach, co doskonale będzie pasowało do wiosny. 13-go, Merkury wejdzie w znak Bliźniąt, a 21-go Słońce dołączy do tych pięknych planet: czyżby miłośc na horyzoncie?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko