Dzisiaj, Poniedziałek 13 Lipiec 2020
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Październik 2017

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/07/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Wszystko to, co przydarzy się nam w tym miesiącu, stanie się przede wszystkim za sprawą przejścia Jowisza z gwiazdozbioru Wagi do Skorpiona. W kwestiach grupowych, zadamy sobie właściwe pytania. Czasami warto coś zniszczyć, aby potem zbudować coś na nowo. W naszym społeczeństwie odczujemy mniej poświęcenia, a więcej zaangażowania.

Półkwadratura Saturna oraz kwinkunks Uranu do Jowisza sprawi, że zechcemy zwalczyć wszystko to, co nie funkcjonuje lub co wymaga zbyt wielu kompromisów. Dla tych, którzy pragną zmienić swoje życie, otworzą się nowe możliwości. Pewne decyzje staną się niezbędne do podjęcia – będą one jednak początkiem pozytywnych dla nas zmian. Przejście Słońca do gwiazdozbioru Wagi do 24 października oraz przejście Marsa do Panny do 22 października uspokoją pewne kwestie i pomogą nam w stopniowym wprowadzeniu harmonii w życie.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko