Dzisiaj, Środa 05 Sierpień 2020
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Październik 2020

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/08/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Siły miesiąca są w ruchu, dzięki czemu pracujesz nad kwestiami fundamentalymi. Jesień i początek września znajdują się pod Słońcem w Wadze do 22-go, w towarzystwie Merkurego w Skorpionie do 28-go. Twoje przemyślenia są gruntowne! Mars to jedyna planeta z energią ognia, impulsów i dynamiki wzrostu, którą należy w najlepszy sposób spożytkować.

Wenus będzie jak królowa aż do 3-go, w Lwie, potem przejdzie do Panny aż do 28-go. Pojawią się uczucia, ugruntowane w codzienności, a okres wakacji dobrze się zakończy! Znaki zodiaku wielkiej wagi łączą siły, by sprowokować zbawienne przemyślenia i korzystne zmiany. Uran w Byku nadchodzi, by wstrząsnąć w pierwszej dekadzie wszystkimi znakami: zachowaj spokój! Neptun w Rybach zaprasza do duchowego otwarcia. W ostatnim tygodniu Słońce w Skorpionie towarzyszy Wenus w Wadze: będzie intensywnie i pięknie!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko