Dzisiaj, Wtorek 07 Luty 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Październik 2020

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Siły miesiąca są w ruchu, dzięki czemu pracujesz nad kwestiami fundamentalymi. Jesień i początek września znajdują się pod Słońcem w Wadze do 22-go, w towarzystwie Merkurego w Skorpionie do 28-go. Twoje przemyślenia są gruntowne! Mars to jedyna planeta z energią ognia, impulsów i dynamiki wzrostu, którą należy w najlepszy sposób spożytkować.

Wenus będzie jak królowa aż do 3-go, w Lwie, potem przejdzie do Panny aż do 28-go. Pojawią się uczucia, ugruntowane w codzienności, a okres wakacji dobrze się zakończy! Znaki zodiaku wielkiej wagi łączą siły, by sprowokować zbawienne przemyślenia i korzystne zmiany. Uran w Byku nadchodzi, by wstrząsnąć w pierwszej dekadzie wszystkimi znakami: zachowaj spokój! Neptun w Rybach zaprasza do duchowego otwarcia. W ostatnim tygodniu Słońce w Skorpionie towarzyszy Wenus w Wadze: będzie intensywnie i pięknie!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko