Dzisiaj, Sobota 28 Styczeń 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Październik 2023

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Znaki wody i Ziemi są szczególnie uprzywilejowane w tym miesiącu. Szanse, które wysyłają do nich Jowisz w Byku, są zwiększane przez energie krążące w Pannie i Skorpionie. Ich działania będą skuteczne i wnikliwe, a ich analiza będzie rzetelna i celna. Ci, którzy potrzebują determinacji do podejmowania decyzji, otrzymają wsparcie Marsa w Skorpionie.

Jeśli chodzi o znaki powietrza i ognia, niektórzy mogą czuć się pokrzywdzeni, ponieważ korzystają jedynie z energii krążących w Wadze. Z kolei Mars, Merkury i Słońce pomogą szybko znaleźć kompromisy. Zachęcają do tworzenia i utrzymywania przyjemnych relacji z najbliższymi. Z drugiej strony, jeśli niektórzy będą chcieli pójść dalej, będą musieli czerpać inspirację z aktywnych energii planet.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko