Dzisiaj, Poniedziałek 27 Styczeń 2020


Archiwa: Horoskop na Październik 2023

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Znaki wody i Ziemi są szczególnie uprzywilejowane w tym miesiącu. Szanse, które wysyłają do nich Jowisz w Byku, są zwiększane przez energie krążące w Pannie i Skorpionie. Ich działania będą skuteczne i wnikliwe, a ich analiza będzie rzetelna i celna. Ci, którzy potrzebują determinacji do podejmowania decyzji, otrzymają wsparcie Marsa w Skorpionie.

Jeśli chodzi o znaki powietrza i ognia, niektórzy mogą czuć się pokrzywdzeni, ponieważ korzystają jedynie z energii krążących w Wadze. Z kolei Mars, Merkury i Słońce pomogą szybko znaleźć kompromisy. Zachęcają do tworzenia i utrzymywania przyjemnych relacji z najbliższymi. Z drugiej strony, jeśli niektórzy będą chcieli pójść dalej, będą musieli czerpać inspirację z aktywnych energii planet.

Bezpośrednie linki według znaku na Październik 2023 r

Miesięczne horoskopy na 2023

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko