Dzisiaj, Czwartek 13 Sierpień 2020
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Sierpień 2020

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/08/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Miesiąc będzie podzielony na dwa odrębne bieguny: Lwa i Pannę. Do 22-go, Słońce w Lwie, będzie pełne pięknej świetlistej energii, przynoszącej korzyści stworzeniu, dzieciom i miłości! Słońce w Pannie od 22-go już ogłosi jesień! Merkury przechodząc przez trzy znaki, wprowadzi inny sposób komunikacji. Potrzebna okaże się zdolność do adaptacji.

Grupa żywiołów ziemi - Jowisz, Saturn, Pluton i Uran, spowoduje, że będziesz poszukiwał stabilizacji, a nawet bezpieczeństwa, które nie wiadomo czy będzie ci odpowiadać. Neptun w Rybach, czasami bez twojej świadomości, nadal sprzyja otwarciu na duchowość! Z kolei Miłośc będzie buntownicza lub wrażliwa – która bardziej przemawia do twojego serca? Na końcu, Mars w Baranie, przyniesie większą moc w tym miesiącu!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko