Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Maj 2019

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/05/2021

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Zapowiada się dużo zmian w układzie planet w tym pięknym miesiącu!Merkury zostanie u Barana do 5 maja, przez co osobiste pragnienia wypłyną na powierzchnię, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Między 5 a 20 maja, Merkury w Byku doda obdarzy nasze relacje i podróże zmysłowością, ale również i chciwością. Wenus, będąca w gwiazdozbiorze Barana do 14 maja, wprowadzi chęć działania, odwagę i niecierpliwość zarówno w nasze życie emocjonalne, jak i finansowe.

W zależności od znaku, ten wpływ na nas spodoba się lub nie... W drugiej połowie miesiąca Wenus w gwiazdozbiorze Byka przyniesie zmysłowe wymiany, zarówno w miłości, jak i w kwestiach materialnych.Mars w Bliźniakach dodaje nam energii, ale również i rozproszenia. Przechodząc 15 maja do Raka, sprawi, że skupimy się na rodzinie i najbliższych.20 maja Słońce i Merkury przejdą razem do Bliźniąt, co obiecuje nam kilka bardzo przyjemnych tygodni. Pełnia księżyca 20 maja stworzy romantyczną i zmysłową atmosferę.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko