Dzisiaj, Niedziela 20 Wrzesień 2020
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Maj 2021

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/09/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Energie zapraszają do refleksji, a potem do działania! Energia w Byku ze Słońcem do 20, Merkury, Wenus i Uran przez cały miesiąc, zapraszają wszystkich do poświęcenia czasu, zadawania pytań i ważenia decyzji. Od 21 Słońce w Bliźniętach, którym towarzyszy Merkury i Wenus do 31., popychają do działania, do reagowania na otoczenie.

Jednak Mars w Raku przez cały miesiąc nie zaprasza do żadnych szokujących działań, ale raczej do dbania o naszych bliskich, a przede wszystkim do dbania o nasz dom i naszą rodzinę. Brak ognistej energii zapowiada miesiąc, w którym pasja nie będzie przeważająca. Jupiter oddycha swoją energią, a Wodnik z Rybami całkowicie zmienia klimat. Saturn zawsze w Wodniku wspiera ciekawe idee i ważne projekty. Obecne będą odważne działania i kontrowersyjne myśli!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko