Dzisiaj, Sobota 28 Styczeń 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Listopad 2020

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Słońce w Skorpionie, aż do 21-go, wspierane przez Merkurego w tym samym znaku, zapowiada dla przyjaciół zodiaku potężny przypływ energii. Wenus w Wadze do 21-go łagodzi sposób, w jaki kochasz i oddychasz, we wszystkim szukasz równowagi emocjonalnej i piękna. Przepiękne przejście w Skorpiona 22-go, uczucia stają się coraz głębsze i odrobinę bardziej mroczne!

Gromada planetarna jako znak ziemi : Jowisz, Saturn, Pluton i Uran, utwierdza cię w konkretnych działaniach lub powoduje nieodwracalne zmiany. Niech będzie, że to dla twojej ewolucji! Przez cały miesiąc, Mars w Baranie rozszerza twoje działania i reakcje, dba o to, aby zachować miarę i skuteczność. Neptun ze swoją słodką siłą zawsze budzi nasze umysły by się duchowo otworzyć. Od 22-go Słońce wraca do Strzelca rozpościerającego optymistyczne światło. Słońce jest w harmonii z Marsem, ostatni tydzień jest konstruktywny i bardzo aktywny!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko