Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Listopad 2020

Isabelle Fortes

Słońce w Skorpionie, aż do 21-go, wspierane przez Merkurego w tym samym znaku, zapowiada dla przyjaciół zodiaku potężny przypływ energii. Wenus w Wadze do 21-go łagodzi sposób, w jaki kochasz i oddychasz, we wszystkim szukasz równowagi emocjonalnej i piękna. Przepiękne przejście w Skorpiona 22-go, uczucia stają się coraz głębsze i odrobinę bardziej mroczne!

Gromada planetarna jako znak ziemi : Jowisz, Saturn, Pluton i Uran, utwierdza cię w konkretnych działaniach lub powoduje nieodwracalne zmiany. Niech będzie, że to dla twojej ewolucji! Przez cały miesiąc, Mars w Baranie rozszerza twoje działania i reakcje, dba o to, aby zachować miarę i skuteczność. Neptun ze swoją słodką siłą zawsze budzi nasze umysły by się duchowo otworzyć. Od 22-go Słońce wraca do Strzelca rozpościerającego optymistyczne światło. Słońce jest w harmonii z Marsem, ostatni tydzień jest konstruktywny i bardzo aktywny!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko